Gazze’deki çocuklara çanta ve okul ihtiyaçları yardımlarınız ulaştı

by admin
2 sene ago
537 Views
Belçika IHH olarak Gazze’de çanta ve okul ihtiyaçları yardım kampanyasını yürütüyoruz. Bu kapsamda Gazze’deki çocuklara siz bağışçılarımızın destekleriyle hazırladığımız çantaları ulaştırdık.
 
Dünyanın çeşitli bölgelerinde ihtiyaç sahibi insanlara ihtiyaçları ölçüsünde destek olmayı hedefliyoruz. Bu vesileyle pek çok yardım faaliyetini yürütüyoruz. İhtiyaç sahibi çocukların eğitimine yönelik yardımlar, kampanyalarımız arasında en önem verdiklerimiz arasında yer alıyor. Tüm çocukların eğitim hayatlarına devam edebilmelerini arzuluyoruz. Bu noktada çocuklarına eğitim imkanı sunmakta zorlanan aileleri tespit ediyor ve onların yüklerini hafifletmeye çalışıyoruz.
 
Çocukların gülen yüzlerini ve ailelerinin rahat nefes aldığını görmek bizleri mutlu ediyor ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Siz değerli bağışçılarımıza hem Gazzeli çocuklar ve aileleri adına hem de Belçika IHH olarak katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Tüm hayırseverleri Belçika IHH’nın eğitim projelerine destek olmaya davet ediyoruz.
 
Şimdi bağış yap!